PPC SLUŽBY

Google Adwords a YouTube

Chcete, aby Vás vygůglil úplně každý, kdo hledá Váš produkt?

Reklamní kampaň na Google Vám umožní být vidět na předních pozicích při vyhledávání, prodeji Vašich produktů, zobrazování reklamních bannerů a další možnosti propagace.

Jak společně spustíme reklamu na Google

Analyzujeme poptávku ve vyhledávačích a určíme nejsilnější klíčová slova pro Váš obor nebo e-shop. Google nabízí možnosti různých forem reklamních aktivit. Společně zjistíme, které formy by pro Váš produkt nebo obor byly nejvhodnější. Vytvoříme reklamní kampaně v systému Google a budeme je spravovat a upravovat po celou dobu jejich trvání, abychom dosáhli co nejlepších výsledků za co nejmenší náklady. Na konci sjednaného období pro Vás připravíme report výdajů, výsledků, nejhledanějších slov a přehled dalších dohodnutých ukazatelů.
Možnosti reklamy v Google Ads
  • Google Ads vyhledávací síť
  • Reklama ve vyhledávací síti umožní umístění Vašeho webu v předních pozicích ve vyhledávání

  • Google Nákupy
  • Reklama pro Google nákupy napojená feed s Vašimi produkty prostřednictvím Google Merchant Center vytvoří kampaň ve vyhledávací síti Google nákupy. Zásadní výhodou této kampaně je zobrazování Vašich produktů ve vyhledávání včetně obrázku, ceny a jména vaší stránky. Díky tomu, že uživatel přímo vidí tyto rozhodující činitele, je pravděpodobnost konverze daleko vyšší. Při vyšším počtu konverzí lze poté optimalizovat pomocí automatického učení na ROAS, tedy návratnost vašich investic.

  • Google Adwords obsahová síť – bannerová reklama
  • Banerovou kampaň lze zaměřit na všechny partnerské weby služby Google AdSense, která obsahuje milióny stránek po celém světě. Zaměřování je možné buď podle klíčových slov, které dotyčný hledal, tematicky – podle zaměření těchto webů, podle toho, zda uživatel poslední dobou vyvinul zájem o nějaký produkt nebo službu či vybrat přesně webové stránky, na kterých chcete, aby se Vaše reklama zobrazovala (pokud jsou v síti AdSense přihlášeni).

  • Google remarketing
  • Remarketingové cílení reklamy jak v obsahové a vyhledávací síti Google, tak na Youtube na uživatele, kteří navštívili Váš web, aplikaci či kanál Youtube či případně zde provedli či neprovedli nějakou akci.
    Díky připojení Google Analytics do reklamního systému lze cílit reklamu daleko podrobněji (například pouze na uživatele, kteří strávili na vašem webu více jak 30s, prohlédli více jak 3 stránky, případně zda provedli či neprovedli konverzi atd.).